تبلیغات
وبلاگ خبری ایران و جهان:اخبار اصلاح طلبان کرمانشاه:اخبار کرمانشاه - آنان كه در سپید پوشی یك ملت ، سیاه پوش شدند! / حکایت سیاه پوشان دیروز و امروز و اعلام عزایشان
به سایت ما خوش آمدید
Welcome To My Site
آخرین خبرها
خاتمی: افراط و افراطی گری مگر کاری جز تخریب دارد؟ سیدمحمد خاتمی : توسعه اقتصادی بدون توسعه سیاسی و فرهنگی ممكن نیست آیت الله اسد الله بیات زنجانی : مخالفان دولت در مجلس در انتخابات بد می‌بینند روحانی:نباید به‌گونه‌ای صحبت کرد که دیگران احساس خطر کنند/به دنبال تهاجم نیستیم ولی تهاجم هم نمی‌پذیریم آفرین بر شیخ واقع بین ضرغامی: سیاست ما در مسئله مذاکرات هسته ای حمایتی است/تضعیف دولت به صلاح نیست عباس آخوندی : گفتمان اعتدال گفتمان اصلاحات است خشم تندروها از انذار و اخطار ناطق لاریجانی: مهم توافق نهایی درباره برنامه هسته ای است یورش مجلس نهم به همه وزیران کلیدی روحانی مردم از خسارت‌هایی که به کشور وارد شده چیزی نمی‌دانند روحانی : رقم فساد سه هزار میلیاردی، 9 هزار میلیارد تومان است مشاور روحانی: كاش صدا و سیما، صدای ملت ایران باشد چه کسی آسمان را بست؟ / نگاهی به چگونگی تعطیلی یک رسانه اعتدال گرا خاتمی:نشانه تحول کشور در ماههای اخیر را می‌بینیم/همراهی و حمایت دولت،رمز موفقیت در این مرحله حساس دو کلام بـا آقـای حاتمی کیـا ذوق زدگی رسانه های اصولگرا از توقیف روزنامه ها روزنامه «آسمان»، ​نیامده توقیف شد/ سخنان مدیر مسوول روزنامه آیت الله هاشمی رفسنجانی : سانسور و فشار به دانشجو به جایی نمی رسد وقتی انصار حزب الله مهمتر از مردم باشد؛ترس از ترور، توجیه تندروها برای ادامه حصر مناظره ای هم به عملكرد خودتان اختصاص بدهید! پخش شکلات بـا پلاکارد «فرهـاد رفت» در دانشگاه تهران/تصویـر سردار عراقی: به خاطر رای به خاتمی یا بوسیدن دست منتظری نمی توانیم ریشه فردی را بزنیم فرهاد رهبر برکنار شد/ موج نشاط و شادی در دانشگاه تهران تنها مقام معظم رهبری از دولت حمایت می‌کنند پیام سیدمحمد خاتمی به آسمان مقام معظم رهبری: كاری كه وزارت خارجه شروع كرده ادامه پیدا خواهد كرد/ ایران نقض عهد نخواهدكرد مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما: پخش سریال «سرزمین کهن» متوقف شد آیت الله هاشمی رفسنجانی: مشکل رابطه ایران و عربستان، تندروی در هر دو طرف است علی لاریجانی،رییس مجلس شورای اسلامی: درباره موضوع حصر تصمیم سنجیده ای باید اتخاذ شود لیست آخرین خبرها

نوشته شده توسط:محمد حسینی در تاریخ:چهارشنبه 2 بهمن 1392

آنان كه در سپید پوشی یك ملت ، سیاه پوش شدند! / حکایت سیاه پوشان دیروز و امروز و اعلام عزایشانکاش وطن، امروز با همه لبوفروشان و تاکسی دارانش؛ برای این گروه اهمیت داشت؛ کاش می‌دانستند که وطن امروز شاد است...


لیلا واحدی
هشت سال بود که ملت ایران در عزای بی تدبیری و بی مسئولیتی؛ دولت‌های نهم و دهم؛ سیاه پوش بود؛ هشت سال بود که باران قطعنامه و تحریم بر سر ملت مظلوم و نجیب ایران می‌بارید و شخص اول اجرایی مملکت؛ با خنده و شوخی؛ پاره شدن قطعنامه دان؛ جهان را پیش بینی می‌کرد؛ و نمی‌دانست که این رگ امید ایرانیان است که به لطف کاردانی‌ها! پاره می‌شود.

هشت سال ایران از ابتدایی ترین حقوق حقه خود، محروم بود؛ هشت سال بود که همه لبوفروشان و تاکسی داران؛ شرمنده زندگی خود می‌شدند؛ هشت سال بود که لبو فروشان و تاکسی داران؛ هزینه دارو و درمانشان را با فروختن طلا و فرش و یخچال تامین می‌کردند و در این همه بیداد زمان عزادار بودند. چرخ‌های زندگی شان نمی‌چرخید؛ هر تلاشی هم با تورم 40 درصدی محکوم به شکست بود؛ چه مادرانی از همین جماعت تاکسی دار و لبو فروش؛ عزادار جوان ناکام خود نشدند که در برهوت بی دارویی جان باختند.

ملت ایران در طول این هشت سال روز و شبشان را به زیارت‌نامه‌خوانی مشغول بودند؛ که فردا قیمت گوشت، مرغ، روغن و برنج سه برابر نشود. ملت نجیب و سیاه پوش ایران در این هشت سال از هیچ هولوکاستی علیه خود حرف نزدند، صبورانه پای نظام ایستادند تا جوانک‌های آقازاده و تازه به دوران رسیده؛ یا مدیران همه‌كاره اقتصاد! شوند، یا وکیل و وزیر و ...!


بیست و چهار خرداد که شد؛ به سبک ملت مدرن؛ درخواست‌های خود را با انتخاب مردی که می‌گفت چرخ زندگی شان باید بچرخد؛ اعلام کردند. حسن روحانی مامور شد که دنیا را با ایران و ایران را با زندگی؛ اشتی دهد، امید رخنه دواند در پیکر عزادار ملت.
اما سکوت آرامش بخش این صحنه را عده‌ای شکستند همان‌ها که امروز در سپید پوشی ملت سیاه پوش شدند و فریاد « وای ایران » سر دادند. در طول هشت سال عزای ملت شادی کردند؛ معجزه هزاره سوم ساختند؛ هاله نور دیدند؛ تورم کمر شکن را بر دولت بخشیدند؛ اختلاس و رانت خواری را مورد اغماض قرار دادند و منافع نظام را به منافع جیب خود گره زدند؛ هشت سال در راه الماتی و ژنو و استانبول رفت و آمد کردند و به جای استیفای حقوق ملت؛ مانیفست جهانی! ارائه دادند.

سیاه پوشی در شادی وطن؛ چه مفهومی می‌تواند داشته باشد وقتی مردم و رهبری به تیم هسته‌ای اعتماد دارند، چرا باید این گروه که خود را مدعی حرکت در راه ولایت؛ و جانفشانی در راه وطن امروز می‌دانند، تصور کنند که فقط آنها هستند که نگران منافع نظام اند. نگران حق ملت برای داشتن انرژی هسته‌ای هستند و این حق را به تاراج رفته پندارند؟ تنها این گروه هستند که می‌فهمند و چون بیش از دیگران می‌فهمند عزادارند و چون مابقی ملت نمی‌فهمند شادی می‌کنند.

اما همگان می‌دانند این گروه؛ عزادار اقتدار و قدرت خود هستند که آرام آرام رو به افول می‌گذارد؛ و دیگر در سایه بحران نمی‌توانند؛ اختلاس کنند؛ مدیر عامل شوند؛ ویژه‌خواری کنند و ملت را داغدار اختلاف فاحش طبقاتی نمایند. اینکه قرار است خودرویی بهتر از پراید‌های سایپا وارد ایران شود موجب عزای؛ مدیر عامل سابق سایپا شده است؟ اینکه قرار است صادرات نفت ایران، توسط شرکت نفت ایران و نه امثال زنجانی‌ها، انجام شود، موجب عزای این افراد شده است؟

اینکه رئیس جمهور کشور، که برخلاف نظر آنها از صندوق انتخابات بیرون آمد، به واسطه؛ به گردش در اوردن چرخ امور مردم به محبوبیت در داخل و خارج دست یابد؛ موجب سیاه پوشی این گروه شده است؟ این گروه عزادار کدام حق هستند که از ملت ایران سلب شده است؛ پلمپ غنی سازی بیست درصد که به گفته مسئولان زیربط ایران نیازی به آن ندارد و هر زمان اراده کند می‌تواند باز این کار را انجام دهد؛ سلب شدن حق نیست؛ بسته شدن دهان اسرائیل و به وجود آمدن نگرش مثبت در جامعه بین الملی است که در طول این هشت سال روز به روز این نگرش منفی تر شده است.

اگر اعتقاد این گروه این است که ایران و ایرانی برای ادامه زندگی نیازی به ارتباط با جهان ندارد؛ باید در طول این هشت سال، می‌توانست چنین فرضیه مضحکی را عملا اثبات کند. هیچ عقل سلیمی نمی‌پذیرد که درهای دنیا را به روی خود ببندیم و در عوض؛ منت روسیه بکشیم که ایا قطعنامه‌ای را علیه ایران وتو می‌کند؟ «که عملا هم هیچگاه وتو نمی‌کرد» و اجناس بی کیفیت چین و برنج آرسنیک دار هند وارد کنیم و ادعا کنیم که ما بدون دنیا هم به زندگی ادامه می‌دهیم. شاید آقازاده‌ها و رانت خوارها و ویژه خوارها دلبسته این نوع زندگی هستند که امروز عزادار برچیده شدن آن می‌شوند.

و کوتاه سخن آنکه کاش وطن، امروز با همه لبوفروشان و تاکسی دارانش؛ برای این گروه اهمیت داشت؛ کاش می‌دانستند که وطن امروز شاد است و ارزش پول ایران فزونی یافته است، ملت امیدوار روزهای بهترند؛ سیاه پوشی برای این شادی اندک دور از انصاف است.ارسال شده در: سیاست ،
برچسب ها: وطن ، اخبار ، خبر ، اخبار ایران ، خبر ایران ، اخبار جدید ایران ، خبر جدید ایران ،

کد خبر: 599

اشتراک و ارسال مطلب به:


How did the Achilles tendon get it's name?
یکشنبه 26 شهریور 1396 07:45 ب.ظ
This article presents clear idea in support of the new visitors of blogging, that in fact
how to do blogging and site-building.
Where are the femur tibia and fibula?
دوشنبه 30 مرداد 1396 10:22 ق.ظ
Thanks in favor of sharing such a nice opinion, paragraph is
fastidious, thats why i have read it completely
http://gerdaholub.wordpress.com
شنبه 14 مرداد 1396 06:08 ب.ظ
Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account it.
Look advanced to far added agreeable from you! By the way, how
can we communicate?
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 04:07 ب.ظ
What's Taking place i am new to this, I stumbled upon this I
have found It absolutely useful and it has aided me out loads.
I hope to give a contribution & aid different users like its aided me.
Good job.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نظرات ( )صفحات دیگر


ساعت و تقویم
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محمد حسینی
نظر سنجی
نظر شما در مورد خبر گذاری چیست؟
لینکدونی
لوگوی وبلاگ
لوگو

لوگوی دوستان

پایگاه خبری امید

آمار وبلاگ
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
اطلاعات وبلاگ

Powerd By MIHANBLOG