تبلیغات
وبلاگ خبری ایران و جهان:اخبار اصلاح طلبان کرمانشاه:اخبار کرمانشاه - احمدی‌نژاد، کلاهی بود که 8 سال پیش سر ما گذاشتند!
به سایت ما خوش آمدید
Welcome To My Site
آخرین خبرها
خاتمی: افراط و افراطی گری مگر کاری جز تخریب دارد؟ سیدمحمد خاتمی : توسعه اقتصادی بدون توسعه سیاسی و فرهنگی ممكن نیست آیت الله اسد الله بیات زنجانی : مخالفان دولت در مجلس در انتخابات بد می‌بینند روحانی:نباید به‌گونه‌ای صحبت کرد که دیگران احساس خطر کنند/به دنبال تهاجم نیستیم ولی تهاجم هم نمی‌پذیریم آفرین بر شیخ واقع بین ضرغامی: سیاست ما در مسئله مذاکرات هسته ای حمایتی است/تضعیف دولت به صلاح نیست عباس آخوندی : گفتمان اعتدال گفتمان اصلاحات است خشم تندروها از انذار و اخطار ناطق لاریجانی: مهم توافق نهایی درباره برنامه هسته ای است یورش مجلس نهم به همه وزیران کلیدی روحانی مردم از خسارت‌هایی که به کشور وارد شده چیزی نمی‌دانند روحانی : رقم فساد سه هزار میلیاردی، 9 هزار میلیارد تومان است مشاور روحانی: كاش صدا و سیما، صدای ملت ایران باشد چه کسی آسمان را بست؟ / نگاهی به چگونگی تعطیلی یک رسانه اعتدال گرا خاتمی:نشانه تحول کشور در ماههای اخیر را می‌بینیم/همراهی و حمایت دولت،رمز موفقیت در این مرحله حساس دو کلام بـا آقـای حاتمی کیـا ذوق زدگی رسانه های اصولگرا از توقیف روزنامه ها روزنامه «آسمان»، ​نیامده توقیف شد/ سخنان مدیر مسوول روزنامه آیت الله هاشمی رفسنجانی : سانسور و فشار به دانشجو به جایی نمی رسد وقتی انصار حزب الله مهمتر از مردم باشد؛ترس از ترور، توجیه تندروها برای ادامه حصر مناظره ای هم به عملكرد خودتان اختصاص بدهید! پخش شکلات بـا پلاکارد «فرهـاد رفت» در دانشگاه تهران/تصویـر سردار عراقی: به خاطر رای به خاتمی یا بوسیدن دست منتظری نمی توانیم ریشه فردی را بزنیم فرهاد رهبر برکنار شد/ موج نشاط و شادی در دانشگاه تهران تنها مقام معظم رهبری از دولت حمایت می‌کنند پیام سیدمحمد خاتمی به آسمان مقام معظم رهبری: كاری كه وزارت خارجه شروع كرده ادامه پیدا خواهد كرد/ ایران نقض عهد نخواهدكرد مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما: پخش سریال «سرزمین کهن» متوقف شد آیت الله هاشمی رفسنجانی: مشکل رابطه ایران و عربستان، تندروی در هر دو طرف است علی لاریجانی،رییس مجلس شورای اسلامی: درباره موضوع حصر تصمیم سنجیده ای باید اتخاذ شود لیست آخرین خبرها

نوشته شده توسط:محمد حسینی در تاریخ:دوشنبه 7 بهمن 1392

احمدی‌نژاد، کلاهی بود که 8 سال پیش سر ما گذاشتند!محسن رفیقدوست٬ با بیان اینكه دولت احمدی‌نژاد٬ «کلاهی» بوده که هشت سال پیش بر سر نظام گذاشته شد، با اشاره به دولت روحانی می‌گوید: «باید دقت کنیم کلاهی که 8 سال پیش سر ما گذاشتند دوباره سرمان نگذارند»

به گزارش مهر، محسن رفیقدوست در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین که عصر شنبه در دفتر این حزب برگزار شد گفت: باید دقت کنیم کلاهی که 8 سال پیش سر ما گذاشتند دوباره سرمان نگذارند. حرفی که الان می‌زنم از اول هم می‌گفتم ما دیگر فرصت قمار، آزمون و خطا نداریم نظام ما نظام واحد است و هیچ کشوری در دنیا اینگونه نیست.

فرمانده و وزیر سابق سپاه در ادامه در مورد تقسیم بندی جامعه ایران گفت: تحلیلی آقای هاشمی در مورد جامعه دارد که ایشان می‌گویند جامعه ما سه بخش است. 20 درصد طرفداران اصلاح طلبان، 20 درصد طرفدار اصولگرایان و 60 درصد مردم عادی که ضد انقلاب نیستند ولی در داخل این دو دسته نیز قرار نمی‌گیرند ولی ایشان معتقدند رئیس جمهور، نمایندگان مجلس و نمایندگان خبرگان را اینها انتخاب می‌کنند که اکثریت جامعه‌اند و هر کدام از این دو دسته بتواند رای 60 درصد را جذب کند آن گروه حاکم می‌شود.

وی در مورد آمار تورم در طول 8 سال گذشته نیز گفت: تورم در این مدت به قدری زیاد بود که تورم زندگی فقرا هزار درصد یعنی 10 برابر افزایش پیدا کرد به طور مثال یک بسته آذوقه در سال 83 که با مبلغ 10 هزار و 900 تومان تهیه کرده بودیم بعد از 8 سال نزدیک 10 برابر افزایش پیدا کرد.

رفیقدوست گفت: البته باید یارانه‌ها برداشته شود اما نه اینکه یارانه‌ها برداشته شود و فقط در تهران 18 واحد تولیدی تعطیل شود لذا دقت کنید جور دیگر سرمان کلاه نگذارند. من دولت یازدهم و رئیس جمهورش را خوب می‌شناسم و با او رفیقم و فکر می‌کنم اعتدال واقعا جایش در کشور ما خالی است.

وی با بیان اینکه از تندروی دو طرف، امام ناراحت بود و آقا نیز ناراحت است افزود: اعتدال را باید بوجود آورد، معتقد نیستم دولت یازدهم دولت معتدل است زیرا یواش یواش دارد به سمت چپ می‌زند امیدوارم این دولت اعتدال را رعایت کند. رفیقدوست گفت: در مورد دستور رئیس جمهور به جهانگیری معاون اول درباره برخورد با ویژه خواری تصریح کرد: من همان موقع مصاحبه کردم و گفتم فرمایش ایشان برخورد با معلول است با علت نیست. تا وقتی اقتصاد دولتی باشد پیدا شدن یکی مثل بابک زنجانی‌ها طبیعی است لذا در سال حماسه اقتصادی مجلس، دولت و جامعه اسلامی فشار بیاوریم تا اقتصاد را از دولت بگیریم و بدست مردم بدهیم زیرا اقتصاد تا وقتی دست دولت است گرانی و رانت خواری و دزدی است.

رفیقدوست با اشاره به برخی از فعالیت‌های خود در دوره جنگ 8 سال گذشته گفت: همان موقع به دنبال پیگیری روش دستیابی به سلاح هسته‌ای رفتیم پیش امام گفتم نظر شما چیست ایشان گفتند دنبال اتم نروید و همان موقع جمع کردیم و آقا هم گفتند حرام است واقعا نیازی هم نداریم شاید ما در خیلی چیزها خودکفا نیستیم و کمک دولت می‌کنیم تا آذوقه مردم تهیه شود اما در مورد دفاع به خودکفایی رسیدیم در پهپادها نمونه هایی را امتحان کردیم که آمریکایی‌ها ندارند مثلا پهپادی که در 30 ساعت پرواز 700 کیلومتر مسافت را با قابلیت حمل بمب را دارد.

رفیق دوست در ادامه به نقل خاطره‌ای از رابطه آقای هاشمی و رهبر انقلاب پرداخت و گفت: سال 70 حدود 15 نفر بودیم که جلسه‌ای با احمدآقا داشتیم همانجا خاطره آقای هاشمی را گفتم ایشان گفت یکی از دلایلی که امام نسبت به ولایت آقا علاقه نشان داد همان صلابت و استقلال رای آقا بود.

در بین سخنان رفیقدوست فردی از جمع حاضر بلند شد و گفت مقام معظم رهبری از هیچ دولتی به اندازه دولت آقای احمدی‌نژاد حمایت نکرده شما این مسئله را چگونه تفسیر می‌کنید که رفیقدوست در پاسخ گفت: من در طول 8 سال گذشته بیش از 50 یا 60 مصاحبه دادم و به دولت نهم و دهم حمله کردم برای آقا نامه نوشتم و مضرات هدفمندی، سفر استانی و مسکن مهر را با دلیل برای آقا توضیح دادم آقا در سخنرانی شان فرمودند آمار دولت را زیر سئوال نبرید به آقا گفتم آیا منظورتان من هستم گفتم نه خیر تو کار خودت را بکن.

رفیقدوست خاطرنشان کرد: قبل از انتخابات 88 مهندس موسوی که کاندیدا شدند پدرشان مریض بود آقا به ملاقات رفتند مهندس موسوی به آقا گفت می‌خواهم کاندیدا شوم و آقا گفتند اگر رای بیاورید مثل بقیه با شما رفتار می‌کنم این چیزی که من عرض می‌کنم آقا وظیفه خودشان را انجام دادند.

وی در ادامه در مورد وزیر مسکن دولت نهم نیز گفت: مهندس سعیدی کیا در دولت نهم وزیر مسکن و عضو هیات امنای بنیاد بود ابتدای سال چهارم به من گفت من می‌گویم زیر آسمان کبود ضد ولایت فقیه تر از این آقا (احمدی‌نژاد) نداریم او به من گفت من سال سوم رفتم پیش آقا گفتم می‌خواهم استعفا بدهم زیر این دولت، دولت ضد ولایت فقیه است آقا گفتند بمان تا دوره‌ات تمام شود.

رفیقدوست افزود: به سعیدی کیا گفتم آیا دلیلی هم داری گفت او مدام بحث می‌کرد و مدام می‌گفت آقا آقا! من به او گفتم بگو منظورت از آقا همان مقام معظم رهبری است که ایشان یک بار هم زیر بار نرفت. وی در ادامه به خاطره‌ای از آقای فروزنده اشاره کرد و اظهار داشت: آقای فروزنده گفت آخر سال سوم رفتم پیش احمدی‌نژاد گفتم چرا با روحانیت و مراجع بد هستی گفت آنها به چه دردی می‌خورند آنها وضعشان روبه راه است و شکمشان سیر. من در دور دوم کارد را می‌گذارم کمر کیک!

در این هنگام فردی از حضار بلند شد و گفت: پس شما دست بوسیدن احمدی نژاد را چطور تفسیر و تحلیل می‌کنید که رفیقدوست در جواب گفت من هر کس خواست مدارک می‌دهم. رفیقدوست همچنین به خاطره دیگری از خود و محمد خاتمی رئیس جمهور پیشین اشاره کرد و گفت: من، آقای خاتمی و آقای محسنی اژه‌ای با هم وزیر شدیم روزی که آقای خاتمی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شدند رفتم پیشش و به او گفتم تو رفتی در تاریخ و حالا که رفتی در تاریخ خوب داخل تاریخ شو. خاتمی گفت چکار کنم که خوب بمانم؟ به او گفتم برو زیر قبای آقا و بیرون نیا آنجا خط قرمز است.

وی گفت: در تحصن مجلس به آقای خاتمی گفتم خطوطت را از اینها جدا کن اینها براندازند. وی در ادامه در مورد مذاکرات ژنو نیز گفت: با آمدن دولت یازدهم ناامیدی در مردم به امید تبدیل شد، اگر انشاءالله درها باز شود مملکت رونق می‌گیرد من با عدم مذاکره با هر کسی مخالفم، آدم با دنیا قهر نمی‌کند. من زمان امام چند تا مطلب را گفتم یکی اینکه ما با آمریکا دعوا داریم ولی بالاخره باید بنشینیم و با هم حرف بزنیم لذا با عدم مذاکره مخالف بودم .

وی سپس به خاطره‌ای از دوران وزارت خود در دوران جنگ اشاره کرد و ادامه داد: وقتی وزیر دفاع شدم رفتم خدمت امام وزارتخانه نداشتیم لانه جاسوسی هم دست سپاه بود به احمد آقا گفتم اجازه دهند وزارت دفاع را در لانه جاسوسی تشکیل دهیم ولی ایشان گفتند برو به امام بگو، وقتی به امام گفتم امام گفت: چرا آنجا، آنجا مال آمریکا است، مگر قرار است هزار سال با آمریکا رابطه نداشته باشیم.

رفیقدوست در پایان ادامه داد: نتیجه این مذاکره هر چیزی باشد به نفع ایران است حتی اگر تحریم‌ها کم نشود آن چیزی که ما واقعا دادیم را نمی‌خواستیم. امام گفت بمب اتم نمی‌خواهیم آقا گفت حرام است در زمان جنگ عراق شیمیایی کرد امام حتی به ما اجازه نداد سلاح شیمیایی درست کنیم رفتیم درست کردیم جلویش را گرفتند لذا هر چه پیش برویم این مذاکرات به نفع ماست.


ارسال شده در: سیاست ، اشخاص و مقامات ،
برچسب ها: محسن رفیقدوست ، اخبار ، خبر ، اخبار ایران ، خبر ایران ، اخبار جدید ایران ، خبر جدید ایران ،

کد خبر: 602

اشتراک و ارسال مطلب به:


What do you do when your Achilles tendon hurts?
دوشنبه 27 شهریور 1396 08:43 ق.ظ
What's up to every single one, it's genuinely a fastidious for me to go to see this web page, it
consists of useful Information.
junebarry.hatenablog.com
چهارشنبه 18 مرداد 1396 04:50 ب.ظ
Spot on with this write-up, I truly feel
this website needs much more attention. I'll probably be returning to read more, thanks for the information!
cherylenadler.pixnet.net
شنبه 14 مرداد 1396 04:30 ب.ظ
My family members every time say that I am wasting my time here at web,
except I know I am getting knowledge daily by reading thes
pleasant posts.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نظرات ( )صفحات دیگر


ساعت و تقویم
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محمد حسینی
نظر سنجی
نظر شما در مورد خبر گذاری چیست؟
لینکدونی
لوگوی وبلاگ
لوگو

لوگوی دوستان

پایگاه خبری امید

آمار وبلاگ
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
اطلاعات وبلاگ

Powerd By MIHANBLOG