تبلیغات
وبلاگ خبری ایران و جهان:اخبار اصلاح طلبان کرمانشاه:اخبار کرمانشاه - مقام معظم رهبری: كاری كه وزارت خارجه شروع كرده ادامه پیدا خواهد كرد/ ایران نقض عهد نخواهدكرد
به سایت ما خوش آمدید
Welcome To My Site
آخرین خبرها
خاتمی: افراط و افراطی گری مگر کاری جز تخریب دارد؟ سیدمحمد خاتمی : توسعه اقتصادی بدون توسعه سیاسی و فرهنگی ممكن نیست آیت الله اسد الله بیات زنجانی : مخالفان دولت در مجلس در انتخابات بد می‌بینند روحانی:نباید به‌گونه‌ای صحبت کرد که دیگران احساس خطر کنند/به دنبال تهاجم نیستیم ولی تهاجم هم نمی‌پذیریم آفرین بر شیخ واقع بین ضرغامی: سیاست ما در مسئله مذاکرات هسته ای حمایتی است/تضعیف دولت به صلاح نیست عباس آخوندی : گفتمان اعتدال گفتمان اصلاحات است خشم تندروها از انذار و اخطار ناطق لاریجانی: مهم توافق نهایی درباره برنامه هسته ای است یورش مجلس نهم به همه وزیران کلیدی روحانی مردم از خسارت‌هایی که به کشور وارد شده چیزی نمی‌دانند روحانی : رقم فساد سه هزار میلیاردی، 9 هزار میلیارد تومان است مشاور روحانی: كاش صدا و سیما، صدای ملت ایران باشد چه کسی آسمان را بست؟ / نگاهی به چگونگی تعطیلی یک رسانه اعتدال گرا خاتمی:نشانه تحول کشور در ماههای اخیر را می‌بینیم/همراهی و حمایت دولت،رمز موفقیت در این مرحله حساس دو کلام بـا آقـای حاتمی کیـا ذوق زدگی رسانه های اصولگرا از توقیف روزنامه ها روزنامه «آسمان»، ​نیامده توقیف شد/ سخنان مدیر مسوول روزنامه آیت الله هاشمی رفسنجانی : سانسور و فشار به دانشجو به جایی نمی رسد وقتی انصار حزب الله مهمتر از مردم باشد؛ترس از ترور، توجیه تندروها برای ادامه حصر مناظره ای هم به عملكرد خودتان اختصاص بدهید! پخش شکلات بـا پلاکارد «فرهـاد رفت» در دانشگاه تهران/تصویـر سردار عراقی: به خاطر رای به خاتمی یا بوسیدن دست منتظری نمی توانیم ریشه فردی را بزنیم فرهاد رهبر برکنار شد/ موج نشاط و شادی در دانشگاه تهران تنها مقام معظم رهبری از دولت حمایت می‌کنند پیام سیدمحمد خاتمی به آسمان مقام معظم رهبری: كاری كه وزارت خارجه شروع كرده ادامه پیدا خواهد كرد/ ایران نقض عهد نخواهدكرد مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما: پخش سریال «سرزمین کهن» متوقف شد آیت الله هاشمی رفسنجانی: مشکل رابطه ایران و عربستان، تندروی در هر دو طرف است علی لاریجانی،رییس مجلس شورای اسلامی: درباره موضوع حصر تصمیم سنجیده ای باید اتخاذ شود لیست آخرین خبرها

نوشته شده توسط:محمد حسینی در تاریخ:دوشنبه 28 بهمن 1392

بعضی از مسئولین آن دولت [دولت قبلی] و این دولت فكر میكنند اگر در موضوع هسته ای با آمریکا مذاكره كنند مسئله حل می شود، در سخنرانی اول سال هم گفتم كه من به مذاكره خوشبین نیستم و به جایی نمی رسد ولی مخالفتی هم ندارم / كاری كه وزارت خارجه شروع كرده ادامه پیدا خواهد كرد، ایران نقض آنچه عهد كرده را نخواهدكرد اما الان هم میگویم فایده ای ندارد و بجایی نخواهد رسید، البته مسئولین تلاش خود را بكنند.‬

مقام معظم رهبری: كاری كه وزارت خارجه شروع كرده ادامه پیدا خواهد كرد/ ایران نقض عهد نخواهدكرد


به گزارش عصر ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، مهمترین بخش های سخنان آیت الله خامنه ای در دیدار امروز مردم آذربایجان به این شرح است:

‫- مسئله هسته ای بهانه است،اگر هسته ای هم حل بشود یك مسئله دیگر را پیش میكشند/كاری كه وزارت خارجه شروع كرده ادامه پیدا خواهد كرد، ایران نقض آنچه عهد كرده را نخواهدكرد اما الان هم میگویم فایده ای ندارد و بجایی نخواهد رسید، البته مسئولین تلاش خود را بكنند.‬

- تصور برخی دولتمردان دولت قبلی و همچنین برخی دولتمردان دولت فعلی این است كه اگر ما در قضیه هسته ای، با امریكا مذاكره كنیم، موضوع حل می شود. من هم به دلیل اصرار آنها بر مذاكره درخصوص موضوع هسته ای، گفتم مخالفتی ندارم اما همان موقع هم تاكید كردم كه خوشبین نیستم.

- اگر روزی بر فرض محال هم، موضوع هسته ای مطابق خواسته امریكا، حل شود، امریكاییها مسائل دیگر را پیش خواهند كشید، و اكنون نیز همه شاهد هستند كه سخنگویان دولت امریكا از موضوعات حقوق بشر و توانایی موشكی و دفاعی ایران، سخن به میان می آورند.

- ملت ایران در راهپیمایی 22بهمن به این حقیر و همه مسئولین زحمتكش در سیاست داخلی و خارجی خواستند بگویند خاطرتان جمع باشد، ملت ایران ایستاده و در صحنه است. در مواجهه با دشمن احساس ضعف نكنید.

-  پیام سلبی انقلاب این است كه ما تسلیم زورگویی نظام سلطه نمیشویم/یك عده سعی نكنند چهره آمریكا را بزك كنند و آن را به عنوان یك دولت علاقمند و انسان دوست معرفی كنند. اگر هم سعی كنند، بی فایده است.

- از ملت بزرگ ایران به خاطر شكوه و عظمتی كه از اقتدارشان در روز 22 بهمن نشان دادند تشكر میكنم. زبان از توصیف و تقدیر و تشكر عاجز است. در درجه اول باید جبهه سپاس و ستایش را در برابر پروردگار عالم به خاك بساییم كه محول دلها و مقلب نیتها بود. همه چیز با اراده پروردگار است.
        
-  پیام 22بهمن امسال را باید از شعارهای مردم گرفت/ این راهپیمایی 2پیام داشت؛ پیام استقامت و پیام وحدت/ استقامت یعنی مردم روی آرمانهای انقلاب ایستادگی دارند.
 شعارهای مردم در 22 بهمن دو پیام اصلی داشت؛«استقامت و وحدت»

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار  هزاران نفر از مردم تبریز و شهرهای مختلف استان آذربایجان شرقی ضمن تشكر فراوان از آحاد ملت بزرگ ایران بخاطر نمایش شكوه و عظمت اقتدار ملی، در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن سی و پنج سالگی انقلاب اسلامی، «استقامت و وحدت» را دو پیام اصلی راهپیمایی امسال دانستند و گفتند: ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن و در پاسخ به گستاخی، زیاده خواهی، بی ادبی و پررویی مقامات امریكایی حضوری متراكم تر و پرشورتر داشت و اعلام كرد، به هیچ وجه تسلیم زورگویی و باج خواهی امریكا نخواهد شد.

در این دیدار كه در آستانه سی و ششمین سالگرد قیام تاریخی مردم تبریز در ۲۹ بهمن سال ۱۳۵۶ برگزار شد، رهبر انقلاب اسلامی سخنان خود را با تشكر از حضور شورانگیزتر و گسترده تر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال آغاز كردند.

حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: زبان از توصیف و تقدیر و تشكر از ملت بزرگ ایران عاجز است اما در درجه اول در مقابل خداوند متعال كه محوِّل دلها و مقلِّب نیت ها و عزم ها است، سجده شكر بجا می آوریم و در درجه بعد از آحاد ملت ایران در سراسر كشور به دلیل ارائه چهره ای برجسته، شكوفنده، و زنده از انقلاب اسلامی در روز ۲۲ بهمن، به جهانیان، صمیمانه تشكر می كنم.

ایشان سپس با اشاره به قیام تاریخی ۲۹ بهمن مردم تبریز، این حادثه را دارای درسها و عبرتهای متعدد دانستند و افزودند: اولین درس قیام ۲۹ بهمن، «نمایش ویژگی ها و خصلت های برجسته مردم تبریز و آذربایجان» بود.

رهبر انقلاب اسلامی خاطر نشان كردند: ایمان عمیق دینی، غیرت دینی، شجاعت، موقع شناسی و اقدام به هنگام، پیشرو و صف شكن بودن، و انجام كارهای نوآورانه در راه اهداف، خصلت های برجسته مردم تبریز و آذربایجان است، كه حادثه ۲۹ بهمن، آنها را مجسم كرد.


حضرت آیت الله خامنه ای، دومین درس قیام ۲۹ بهمن را، «نشان دادن پیوستگی و ارتباط بخشها و اقوام مختلف كشور» برشمردند و گفتند: اقوام مختلف ایرانی، به واسطه حاكمیت ایران اسلامی، در زیر پرچم اسلام و نام زیبای ایران قرار گرفته اند و همه دارای پیوستگی و اتصال با یكدیگر هستند و این، همان نقطه ای است كه بدخواهان ملت ایران، برروی آن متمركز شده اند و می خواهند اقوام ایرانی را مقابل هم قرار دهند.

ایشان همه مردم و مسئولان را به هوشیاری در قبال این موضوع فراخواندند و خاطرنشان كردند: هیچگاه نباید پیام اتحاد و همدلی و همگامی قیام ۲۹ بهمن از یاد برود.

رهبر انقلاب اسلامی، «معجزه اراده ملت» را پیام سوم قیام ۲۹ بهمن تبریز دانستند و تأكید كردند: این قیام نشان داد كه هیچ مانع و قدرت بزرگی نمی تواند در مقابل اراده راسخ یك ملت، مقاومت كند.

حضرت آیت الله خامنه ای در ادامه به تحلیل چرایی حضور گسترده تر و پرشورتر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال و پیام های این راهپیمایی پرداختند.

ایشان با اشاره به محاسبات و گزارش های نسبتاً دقیق افراد خبره از میزان حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در سال های مختلف گفتند: براساس گزارش های كارشناسی و دقیق، جمعیت مردم در راهپیمایی امسال در سراسر كشور، متراكم تر از سال گذشته بود و این واقعیت نشان دهنده این است كه جشن سالگرد انقلاب اسلامی، همانند خود انقلاب، پدیده ای بی نظیر است.

رهبر انقلاب اسلامی برگزاری جشن انقلاب اسلامی بوسیله مردم و در نقاط مختلف كشور و آن هم در سی و پنج سالگی انقلاب بر خلاف مراسم خشك و رسمی كشورهای دیگر را پدیده ای عجیب و شگفت آور خواندند و خاطرنشان كردند: برخلاف تبلیغات و تحلیل های غیرواقعی رسانه های بیگانه، اتاق های فكر آنها متوجه پیام این حضور و انگیزه و ایمان و همچنین شعارهای مردم می شوند.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: شعارهای مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حاوی دو پیام اصلی «استقامت و وحدت» بود.

ایشان در تبیین پیام استقامت و ایستادگی بر آرمانها گفتند: انقلاب اسلامی دارای «آرمانهای ایجابی» و «آرمانهای سلبی» است. آرمانهای ایجابی آن، عمل به تعالیم اسلام، تحقق عدالت اجتماعی، حضور مردمی در صحنه ها و حوادث مختلف، اقتصاد مستقل، فرهنگ غیروابسته و اصیلِ ایرانی – اسلامی، پناه دادن به مظلوم و مقابله با ظالم، پیشرفت كشور، برجستگی علمی، و پیش قدمی در اخلاق و معنویت است.

حضرت آیت الله خامنه ای، تسلیم نشدن در مقابل زورگویی و باج خواهی نظام سلطه را كه مظهر آن امریكا است، آرمان سلبی انقلاب اسلامی خواندند و تأكید كردند: ملت ایران در ۲۲ بهمن امسال اعلام كرد كه تسلیم زورگویی و باج خواهی امریكا نخواهد شد.

ایشان با انتقاد از برخی تلاش ها برای معرفی یك چهره غیرواقعی از امریكا به مردم، گفتند: برخی افراد تلاش دارند با بزك كردن چهره امریكا، زشتی ها و خشونت ها و وحشت آفرینی ها را از این چهره بزدایند و دولت امریكا را دولتی علاقمند به مردم ایران و انسان دوست معرفی كنند، اما تلاش این افراد به نتیجه نخواهد رسید.

رهبر انقلاب اسلامی به سابقه سیاه دولت امریكا در مدت حداقل هشتاد سال اخیر اشاره كردند و افزودند: به راه انداختن جنگ های خونین و كشتار انسانهای بیگناه، حمایت از دیكتاتورهای ظالم در نقاط مختلف جهان، حمایت از تروریسم بین المللی، حمایت از تروریسم دولتی كه مظهر آن رژیم جعلی، غاصب و جنایتكار صهیونیستی است، حمله به عراق و كشتار حداقل دهها هزار نفر از مردم، حمله به افغانستان، راه اندازی شركت های آدم كشی و ترور همچون بلك واتر و راه اندازی گروههای تندروی تكفیری و حمایت از آنها، بخشی از سیاهه اعمال امریكا است.

حضرت آیت الله خامنه ای تأكید كردند: چگونه می توان این چهره زشت و جنایتكار را، در مقابل ملت ایران، با بزك تغییر داد.

ایشان به سابقه اقدامات خصمانه دولت امریكا بر ضد ملت ایران نیز اشاره كردند و افزودند: ملت ایران از كودتای ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲ تا سال ۱۳۵۷ و از پیروزی انقلاب اسلامی تاكنون همواره با خباثت ها، آزارها، توطئه ها و تحریم های امریكا مواجه بوده است كه آخرین مورد آن حمایت وقاحت آمیز رئیس جمهور امریكا از فتنه گرانِ سال ۸۸ بود و اخیراً هم بار دیگر اعلام حمایت كردند.

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان كردند: این فهرست، تنها گوشه ای از بدكاری های دولت امریكا در قبال ملت ایران است كه اكنون نیز ادامه دارد.

حضرت آیت الله خامنه ای با یادآوری سخنان خود در ابتدای امسال در مشهد مقدس گفتند: تصور برخی دولتمردان دولت قبلی و همچنین برخی دولتمردان دولت فعلی این است كه اگر ما در قضیه هسته ای، با امریكا مذاكره كنیم، موضوع حل می شود. من هم به دلیل اصرار آنها بر مذاكره درخصوص موضوع هسته ای، گفتم مخالفتی ندارم اما همان موقع هم تاكید كردم كه خوشبین نیستم.

ایشان افزودند: نشانه های خوشبین نبودن، اكنون در حال آشكار شدن است و دلیل بارز آن هم، اظهارات سخیف و توهین آمیز سناتورها و مقامات امریكایی بر ضد ملت ایران است.

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان كردند: البته ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، پاسخ این اهانت ها را داد و به مقامات امریكایی تو دهنی زد.

حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: یكی از علت های حضور گسترده تر و پرشورتر ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گستاخی، زیاده خواهی، بی ادبی و پررویی مقامات امریكایی بود كه مردم با غیرت دینی خود به صحنه آمدند تا به دولت امریكا علام كنند كه دچار اشتباه محاسبه نشود زیرا مردم در صحنه هستند.

ایشان افزودند: پیام ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به همه مسئولان و زحمت كشان اداره امور داخلی و خارجی كشور، این بود كه ملت ایران ایستاده است و مسئولان نباید در مواجهه با دشمن، احساس ضعف كنند.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به تأكید های مكرر قبلی خود مبنی بر اینكه موضوع هسته ای، بهانه ای بیش نیست، خاطرنشان كردند: اگر روزی بر فرض محال هم، موضوع هسته ای مطابق خواسته امریكا، حل شود، امریكاییها مسائل دیگر را پیش خواهند كشید، و اكنون نیز همه شاهد هستند كه سخنگویان دولت امریكا از موضوعات حقوق بشر و توانایی موشكی و دفاعی ایران، سخن به میان می آورند.

حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: آیا امریكاییها واقعاً خجالت نمی كشند كه نام حقوق بشر را می آورند زیرا هركسی كه در دنیا مدعی حقوق بشر باشد، امریكاییها با این همه فضاحت، نباید حتی اسم حقوق بشر را بر زبان بیاورند.

ایشان با اشاره به اقدامات خلاف حقوق بشر امریكا از جمله در زندان های گوانتانامو، و ابوغریب، كمك به تروریست های معروف جهان، و عهد شكنی ها و دروغ گویی ها افزودند: امریكاییها با این پرونده قطور و سیاه، باید از آوردن نام حقوق بشر، دچار شرم و حیاء شوند اما همچنان وقیحانه مدعی حقوق بشر هستند.

رهبر انقلاب اسلامی درخصوص مذاكرات هسته ای خاطرنشان كردند: كاری كه وزارت امور خارجه و مسئولان دولتی درخصوص مذاكرات هسته ای آغاز كرده اند ادامه پیدا خواهد كرد و ایران نقض كننده كاری كه شروع كرده است، نخواهد بود اما همه بدانند كه دشمنی آمریكا با اصل انقلاب اسلامی و اسلام است و این دشمنی، با مذاكرات پایان نخواهد یافت.

حضرت آیت الله خامنه ای تأكید كردند: تنها راه علاج این دشمنی تكیه بر اقتدار ملی و توان داخلی و مستحكم تر كردن ساخت درونی كشور است.
ایشان با اشاره به ابلاغ سیاستهای كلی اقتصاد مقاومتی در آینده بسیار نزدیك، افزودند: راه حل مشكلات كشور، اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و تكیه به درون و چشم ندوختن به بیرون است.

رهبر انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به ثروتهای كم نظیرِ طبیعی و انسانی كشور بویژه ذخایر فراوان نفت و گاز و نیاز دنیا به ایران، خاطرنشان كردند: همه دیدند كه كشورهای خارجی با مشاهده یك لبخند در ایران، برای حضور در كشور هجوم آوردند، بنابراین امریكاییها نمی توانند برای همیشه برروی لجبازی خود مقاومت كنند و اگر ما بر توان خود تكیه كنیم، استقامت آنها در هم خواهد شكست.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: تا وقتی كه چشم ما به دست دیگران یا به كاهش تحریم ها و یا اظهارات مقامات امریكایی دوخته شده باشد، به جایی نخواهیم رسید.
ایشان گفتند: من اصرار دارم كه مسئولان به نیروی داخلی تكیه و به مردم اعتماد كنند تا این سرچشمه فیاض و تمام نشدنی در داخل، خروشان و فروزان و جوشان شود.

رهبر انقلاب اسلامی تأكید كردند: اگر این كار انجام شود، قطعاً همه درهای بسته باز خواهد شد و باید در همین مسیر حركت و عمل كرد.
حضرت آیت الله خامنه ای در پایان گفتند: به توفیق الهی اهداف امریكا و استكبار جهانی نسبت به ملت ایران و نظام اسلامی شكست خواهد خورد و این ملت پیروزی خود را در مقابل چشم بدخواهان، جشن خواهد گرفت.

در ابتدای این دیدار آیت الله مجتهد شبستری نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در سخنانی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای قیام ۲۹ بهمن سال ۵۶ در تبریز تأكید كرد: قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز حماسه ای بیاد ماندنی و تأثیرگذار بود كه موجب رسوایی بیشتر رژیم ستمشاهی و استواری انقلاب اسلامی شد.

امام جمعه تبریز همچنین با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خاطرنشان كرد: مردم با حضور گسترده، استكبار ستیزی و وفاداری خود را به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه به اثبات رساندند و پاسخ قاطع و كوبنده ای به اظهارات گستاخانه ی مسئولان امریكایی دادند.


ارسال شده در: جامعه ،
برچسب ها: حضرت آیت الله خامنه ای ، رهبری ، مقام معظم رهبری ، رهبر معظم انقلاب ، رهبر ، آیت الله عظما خامنه ای ،

کد خبر: 641

اشتراک و ارسال مطلب به:


canada online pharmacies
یکشنبه 1 مهر 1397 12:05 ق.ظ

Valuable posts. Thank you.
buy viagra online usa aarp recommended canadian online pharmacies canadian pharmacy online 24 canadian viagra online pharmacies of canada canadian pharmacys buy viagra online usa canadian viagra canada online pharmacies medication canadian prescriptions online serc 24 mg
http://cialisvbuy.com/
سه شنبه 27 شهریور 1397 09:37 ب.ظ

Seriously loads of wonderful facts!
what is cialis cialis 5 mg effetti collateral buying cialis on internet cialis 100 mg 30 tablet wow cialis 20 cialis dosage recommendations prescription doctor cialis cialis lilly tadalafi effetti del cialis cialis uk next day
buy viagra using paypal
سه شنبه 13 شهریور 1397 08:26 ق.ظ

Incredible plenty of wonderful advice.
buy cheap viagra uk buy viagra online at cheap viagra uk cheap viagra online buy generic viagra usa blue pills is it legal to buy viagra online from canada order viagra buy online viagra uk viagra how to buy
Generic cialis
دوشنبه 12 شهریور 1397 11:58 ب.ظ

Nicely spoken really. .
acquisto online cialis cialis lilly tadalafi cialis tadalafil cialis diario compra we choice free trial of cialis online prescriptions cialis prices on cialis 10 mg cialis kaufen bankberweisung low dose cialis blood pressure canadian discount cialis
http://cialissy.com/
دوشنبه 12 شهریور 1397 06:56 ق.ظ

Very good postings, Thanks!
purchase once a day cialis we recommend cialis best buy generic cialis levitra cialis purchasing cipla cialis online cialis coupon we choice free trial of cialis cialis arginine interactio precios cialis peru cialis australia org
cialisiv.com
یکشنبه 11 شهریور 1397 04:11 ب.ظ

Incredible quite a lot of excellent facts!
cialis en mexico precio cialis lowest price cialis from canada cost of cialis cvs cuanto cuesta cialis yaho side effects of cialis cialis rezeptfrei cialis 5 effetti collaterali deutschland cialis online cialis prezzo di mercato
viagra pills
سه شنبه 23 مرداد 1397 05:27 ق.ظ

Wonderful information. Regards!
buy brand viagra online viagra no presc get a prescription online for viagra cheap online pharmacy usa buy generic viagra online canada where to buy generic viagra online viagra on prescription how to get viagra free price of viagra uk sildenafil tablets online
babecolate.com/where-to-buy-cialis-at-a-discount.html
دوشنبه 22 مرداد 1397 09:11 ب.ظ

Info clearly regarded..
if a woman takes a mans cialis cialis tablets australia where do you buy cialis generic cialis review uk where to buy cialis in ontario canadian drugs generic cialis cialis 20mg prix en pharmacie generic cialis pro enter site natural cialis viagra or cialis
Generic cialis
دوشنبه 7 خرداد 1397 07:50 ق.ظ

Terrific posts. Cheers.
achat cialis en europe cialis with 2 days delivery cialis tadalafil online cialis 20 mg cialis y deporte cialis 20mg prix en pharmacie cialis 20 mg cut in half generic cialis 20mg tablets warnings for cialis buy brand cialis cheap
Cialis online
جمعه 7 اردیبهشت 1397 10:44 ب.ظ

You reported that fantastically!
calis canadian cialis cialis 10mg prix pharmaci cialis generico en mexico cialis generika cialis mit grapefruitsaft generic cialis in vietnam prices for cialis 50mg are there generic cialis generic cialis review uk
Viagra tablets australia
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 03:02 ب.ظ

Position certainly applied!.
how can you buy viagra online where can i order viagra uk pharmacy online viagra buying online viagra buy viagra online ireland where to buy sildenafil uk order cheap viagra viagra online pharmacy levitra buy viagra 25mg where to buy viagra
Cialis 20 mg
شنبه 18 فروردین 1397 06:32 ق.ظ

Superb postings. Many thanks.
cialis pills cialis name brand cheap prezzo di cialis in bulgaria dose size of cialis acheter cialis kamagra cialis coupons cialis vs viagra overnight cialis tadalafil cialis e hiv cialis rezeptfrei
Buy cialis
شنبه 4 فروردین 1397 05:29 ق.ظ

Kudos, Loads of stuff!

cialis diario compra cialis side effects dangers cialis prices in england cialis generico milano buy original cialis order a sample of cialis cialis australian price cialis wir preise price cialis wal mart pharmacy cialis sicuro in linea
Generic cialis
دوشنبه 28 اسفند 1396 11:00 ق.ظ

You made your point quite clearly.!
cialis canada order cialis from india cialis tablets for sale cialis baratos compran uk buy original cialis cialis kamagra levitra where to buy cialis in ontario costo in farmacia cialis cialis 100mg suppliers cialis para que sirve
foot pain in the arch
شنبه 10 تیر 1396 02:38 ق.ظ
My brother recommended I would possibly like this web site.
He was totally right. This publish truly made my day. You can not believe simply how a lot time I had spent for
this info! Thank you!
http://steven9knowles90.jimdo.com/2016/02/23/chiropodists-prefer-shoe-lifts-for-leg-length-discre...
شنبه 3 تیر 1396 09:55 ب.ظ
Wonderful blog! I found it while browsing on Yahoo News.
Do you have any suggestions on how to get listed
in Yahoo News? I've been trying for a while but I never seem to get there!
Cheers
http://isadorakraemer.blog.fc2.com/
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 08:35 ق.ظ
Hello, I log on to your new stuff regularly. Your humoristic style is witty,
keep up the good work!
manicure
سه شنبه 15 فروردین 1396 01:53 ق.ظ
Truly when someone doesn't understand afterward its up to other visitors that they will help,
so here it takes place.
manicure
دوشنبه 14 فروردین 1396 11:12 ق.ظ
Thanks for the marvelous posting! I quite
enjoyed reading it, you could be a great author.I will be sure to bookmark your blog and definitely will come back in the future.
I want to encourage you to definitely continue your great posts, have a nice morning!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نظرات ( )صفحات دیگر


ساعت و تقویم
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محمد حسینی
نظر سنجی
نظر شما در مورد خبر گذاری چیست؟
لینکدونی
لوگوی وبلاگ
لوگو

لوگوی دوستان

پایگاه خبری امید

آمار وبلاگ
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
اطلاعات وبلاگ

Powerd By MIHANBLOG