تبلیغات
وبلاگ خبری ایران و جهان:اخبار اصلاح طلبان کرمانشاه:اخبار کرمانشاه - خاتمی: افراط و افراطی گری مگر کاری جز تخریب دارد؟
به سایت ما خوش آمدید
Welcome To My Site
آخرین خبرها
خاتمی: افراط و افراطی گری مگر کاری جز تخریب دارد؟ سیدمحمد خاتمی : توسعه اقتصادی بدون توسعه سیاسی و فرهنگی ممكن نیست آیت الله اسد الله بیات زنجانی : مخالفان دولت در مجلس در انتخابات بد می‌بینند روحانی:نباید به‌گونه‌ای صحبت کرد که دیگران احساس خطر کنند/به دنبال تهاجم نیستیم ولی تهاجم هم نمی‌پذیریم آفرین بر شیخ واقع بین ضرغامی: سیاست ما در مسئله مذاکرات هسته ای حمایتی است/تضعیف دولت به صلاح نیست عباس آخوندی : گفتمان اعتدال گفتمان اصلاحات است خشم تندروها از انذار و اخطار ناطق لاریجانی: مهم توافق نهایی درباره برنامه هسته ای است یورش مجلس نهم به همه وزیران کلیدی روحانی مردم از خسارت‌هایی که به کشور وارد شده چیزی نمی‌دانند روحانی : رقم فساد سه هزار میلیاردی، 9 هزار میلیارد تومان است مشاور روحانی: كاش صدا و سیما، صدای ملت ایران باشد چه کسی آسمان را بست؟ / نگاهی به چگونگی تعطیلی یک رسانه اعتدال گرا خاتمی:نشانه تحول کشور در ماههای اخیر را می‌بینیم/همراهی و حمایت دولت،رمز موفقیت در این مرحله حساس دو کلام بـا آقـای حاتمی کیـا ذوق زدگی رسانه های اصولگرا از توقیف روزنامه ها روزنامه «آسمان»، ​نیامده توقیف شد/ سخنان مدیر مسوول روزنامه آیت الله هاشمی رفسنجانی : سانسور و فشار به دانشجو به جایی نمی رسد وقتی انصار حزب الله مهمتر از مردم باشد؛ترس از ترور، توجیه تندروها برای ادامه حصر مناظره ای هم به عملكرد خودتان اختصاص بدهید! پخش شکلات بـا پلاکارد «فرهـاد رفت» در دانشگاه تهران/تصویـر سردار عراقی: به خاطر رای به خاتمی یا بوسیدن دست منتظری نمی توانیم ریشه فردی را بزنیم فرهاد رهبر برکنار شد/ موج نشاط و شادی در دانشگاه تهران تنها مقام معظم رهبری از دولت حمایت می‌کنند پیام سیدمحمد خاتمی به آسمان مقام معظم رهبری: كاری كه وزارت خارجه شروع كرده ادامه پیدا خواهد كرد/ ایران نقض عهد نخواهدكرد مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما: پخش سریال «سرزمین کهن» متوقف شد آیت الله هاشمی رفسنجانی: مشکل رابطه ایران و عربستان، تندروی در هر دو طرف است علی لاریجانی،رییس مجلس شورای اسلامی: درباره موضوع حصر تصمیم سنجیده ای باید اتخاذ شود لیست آخرین خبرها

نوشته شده توسط:محمد حسینی در تاریخ:چهارشنبه 21 اسفند 1392

سید محمد خاتمی: افراط و افراطی گری مگر کاری جز تخریب دارد؟رییس‌جمهور سابق كشورمان با تاکید بر این که افراط و افراطی‌گری کاری جز تخریب ندارد، گفت: افراطیون حتی خود را نیز تخریب می‌کنند و هنر دولت جدید باید این باشد که با وجود مشکلات، کار خود را پیش ببرد.


خاتمی: افراط و افراطی‌گری مگر کاری جز تخریب دارد؟
سیدمحمد خاتمی در گفت و گویی با سالنامه روزنامه شرق به بیان دیدگاه‌های خود درباره دولت روحانی و موضوع گفت و گوی تمدن‌ها و مسایل سیاسی کشور پرداخته است. وی در پاسخ به این سوال که آقای خاتمی تا چه اندازه در انتخاب وزرا (دولت روحانی) تاثیرگذار بود و طرف مشورت قرار گرفت؟ اظهار داشت: این بنده خدا هیچ دخالتی در کار دولت نداشته است. البته اگر نظری داشتم منتقل می‌کردم و اگر از من در امری سوای می‌شد با کمال میل و نهایت صداقت و تواضع پاسخ می‌دادم ولی تصمیم گیر اصلی جناب آقای رییس‌جمهور بودند و هستند و همین هم درست است.

آقای خاتمی در پاسخ به این سوال که بسیاری از سخنان آقای روحانی در سازمان ملل را می‌توان ادامه سخنان شما در سازمان ملل در زمان ریاست جمهوری تان دانست؛ آیا روحانی ادامه دهنده راه خاتمی است؟ گفت: جناب آقای دکتر روحانی، جناب آقای دکتر روحانی است. شخصیتی مستقل، با فرهنگ، مجرب و توانا. نزدیکی نظرات و رویکردهای ما امری است که از قدیم وجود داشته است و طبعا راه هایمان نیز می‌تواند یکی یا نزدیک به هم باشد ولی تعبیر این که ایشان ادامه دهنده راه من هستند درست نیست، ما هر دو راهانقلاب با آرمان‌های والایش و راه اصلاح امور بر اساس آن آرمان‌ها را طی می‌کنیم.

رییس بنیاد باران در پاسخ به این سوال که برخی دوگانه خاتمی – هاشمی را از برندگان انتخابات ریاست جمهوری می‌دانند، آیا احساس پیروز بودن دارید؟ گفت: برنده اصلی، انقلاب و ملت ایران هستند، بنده رهبری را هم برنده می‌دانم. جناب آقای دکتر روحانی هم با رویکردهای مناسبی که داشتند و شعارهایی که متناسب با وضعیت کشور و مورد خواست مردم بود، توانستند دل اکثریت را به دست آورند و واقعا رییس جمهوری منتخب ملت شوند و آنچه مهم است، پافشاری این عزیز بر آن رویکردها و تعهدی است که کرده اند و عهدی است که با ملت بسته اند و بحمدالله با وجود همه مشکلات و موانع نسبت به آن پایبند بوده اند.

خاتمی در پاسخ به این پرسش که نظر شما در خصوص عملکرد دولت روحانی چیست؟ آیا تاکنون دولت توانسته رضایت عمومی بویژه اصلاح طلبان را جلب کند؟ گفت: هنوز زود است که نسبت به عملکرد دولت قضاوت نهایی کنیم ولی رویکرد دولت، برنامه هایی که دارند همگی خوب است و این دولت است که با وجود شرایط، اولویت‌ها را مشخص می‌کند. وی افزود: در عمل نیز چه در عرصه اقتصادی و به خصوص در عرصه سیاست خارجی و کاهش مشکلات و دورتر کردن خطرات از کشور و ملت و گشودن درها به روی کشور و ساختن و آباد کردن آن در رفع مشکلات معیشتی، گام‌های خوبی برداشته شده است، منتها راه دراز و ناهموار است و باید شکیبا باشیم.

از خاتمی سوال شد: برخی معتقدند که خط تخریبی دولت و نا امیدی از روحانی و تیمش سرلوحه افراطیون قرار گرفته است. برخی دیگر نیز اعتقاد دارند اساسا نمی توان امیدی به روحانی برای بهبود وضعیت داخلی داشت، نظر شما در این باره چیست؟ وی در پاسخ گفت: افراط و افراطی گری مگر کاری جز تخریب دارد؟ افراطیون حتی خود را نیز تخریب می‌کنند مگر خودزنی آنها نها را از هر طرف که باشند نمی بینیم؟ هنر دولت جدید باید این باشد که با وجود مشکلات، کار خود را پیش ببرد.

خاتمی اظهار داشت: توفیق دولت، توفیق انقلاب و کشور است و عدم توفیق آن مورد خواست آنان که منشا اصلی وضع ناگوار قبلی بودند و تغییر آن را نمی خواستند و انتخابات جدید آن را تغییر داد. از رییس بنیاد باران سوال شد: رای دادن شما در ۱۲ اسفند و حضور در انتخابات مجلس باعث هجمه و انتقادهای زیادی شد تا جایی که بسیاری از هواداران و اطرافیان شما نسبت به این عمل واکنش نشان دادند؛ حالا می‌توان بعد از گذشت ۲ سال در فضایی نسبتا آرام این حرکت شما را تحلیل کرد.تحلیل شما از رای دادن چه بود؟ چه عاملی باعث آن تصمیم شد؟

وی پاسخ داد: مگر ما به عنوان اصلاح طلبان که به اصل نظام پایبندیم (هرچند به رویکردها و بعضی از سیاست‌ها و خیلی از رفتارها انتقاد داریم) راهی جز صندوق رای و ملاکی برای داوری، جز انتخاب مردم داریم؟ خاتمی افزود: اگر در ساز و کارها اشکالی هست باید آنها اصلاح شود، نه اینکه از اصل انتخابات و میزان بودن رای مردم روی گردان شد. ما هیچگاه انتخابات را تحریم نکرده ایم، گرچه به شیوه‌ها و کارکردها انتقاد داشته ایم.

وی تصریح کرد: حضور من در انتخابات ۱۲ اسفند دست کم زمینه را برای حضور بخش مهمی از جامعه باز کرد و دیدیم که حتی در انتخابات اخیر ریاست جمهوری یا اصلا صحبتی از تحریم نبود و یا اگر بود، چنان کم طنین بود که در برابر شور فراگیر لزوم شرکت در انتخابات گم شد و نتیجه هم بحمدالله خوب بود. رییس جمهوری اسبق کشورمان در پاسخ به این سوال که رای مردم در ۲۴ خرداد و واکنش‌های پس از آن را چگونه معنا می‌کنید؟ اظهار داشت: مردم خواستار تغییر بوده و هستند، نه تغییر نظام که برای استقرار آن هزینه فراوان پرداخته اند بلکه تغییر در درون نظام، تغییر رویکردها و در جهت تامین منافع ملی، آزادی، پیشرفت و برخورداری بهتر و بیشتر از مزایای زندگی و ایجاد فضای امن برای همگان و نه امنیت را بهانه‌ای برای محدود کردن بخش‌های بزرگی از جامعه به نفع جریان یا جریانات خاص قرار دادن و آنچه الان وجود دارد.

وی تصریح کرد: امید و خوش بینی ملت به دولتی است که آن را به آرمان ها، خواست‌ها و نیازهای خود نزدیک تر می‌بیند و موجب عصبانیت کسانی می‌شود که در بیرون و درون، از نزدیکی ملت و دولت خشنود نیستند و به میزانی که دولت محترم در جهتی که اعلام شده است حرکت کند، رضایت مردم را بیشتر به دست خواهد آورد و عصبانیت‌ها هم هرچه بیشتر شود، در برابر رضایت مردم و پشتیبانی مردم کاری از پیش نخواهند برد، انشاءالله. از خاتمی سوال شد: نوعی همسویی میان دیدگاه‌های نفی خشونت شما و ماندلا وجود دارد، پیش بینی این بود که در مراسم تدفین ایشان حضور یابید اما چنین نشد، علت عدم حضور شما چه بود؟ تصمیم فردی بود یا موانعی خارج از اراده تان وجود داشت؟

رییس بنیاد باران پاسخ داد: ماندلا شخصیت دوست داشتنی و ماندگار در تاریخ است؛ انسانی که با زشت ترین و نفرت انگیزترین شکل ستم و خشونت (تبعیض نژادی) مقابله کرد و آن را از پای درآورد ولی هیچ گاه به فکر انتقام و خشونت متقابل نیفتاد. ما با جناب ماندلا روابط بسیار نزدیک و صمیمی‌ای داشتیم. قصد داشتم برای ادای احترام به او در مراسم تدفینش شرکت کنم که بعدا جناب آقای روحانی خواستند به نمایندگی از دولت و کشور بروم و من هم قبول کردم. خاتمی تصریح کرد: اگر این سفر صورت می‌گرفت به نفع کشور و حیثیت ملت ما بود ولی نشد. علت آن را باید از آنها پرسید که نگذاشتند از این فرصت تاریخی به نفع انقلاب و کشور استفاده شود.ارسال شده در: سیاست ،
برچسب ها: سید محمد خاتمی ، رییس جمهور سابق كشورمان ، روحانی ، سازمان ملل ،

کد خبر: 667

اشتراک و ارسال مطلب به:


محمدهادی
شنبه 16 دی 1396 12:41 ب.ظ
سلام.خوبید شما؟یه جوان 30ساله هستم چندین سال قصد دارم ازدواج کنم ولی بخاطر مشکلات مالی نمی توانم ازدواج کنم اگر امکانش هست به من کمک مالی کنید تا ازدواج کنم ممنون.شماره تماس 09033052928.
شماره عابربانک ملی(6037997213792667 )قربانی هستم.متشکرم.الله وکیلی اگر ناچار نبودم این پیام نمیدادم
How do you strengthen your Achilles tendon?
دوشنبه 27 شهریور 1396 01:12 ق.ظ
With havin so much content do you ever run into any problems of
plagorism or copyright infringement? My website has a
lot of completely unique content I've either created
myself or outsourced but it seems a lot of it is popping it up
all over the web without my permission. Do you know any
techniques to help prevent content from being stolen? I'd definitely appreciate it.
How do you grow?
دوشنبه 30 مرداد 1396 12:46 ب.ظ
I'm really enjoying the design and layout
of your blog. It's a very easy on the eyes which makes it much more pleasant for me
to come here and visit more often. Did you hire
out a developer to create your theme? Great work!
mae9reyes1.jimdo.com
جمعه 20 مرداد 1396 07:29 ب.ظ
Way cool! Some extremely valid points! I appreciate
you penning this article and also the rest of the site is
also really good.
How can we increase our height?
دوشنبه 16 مرداد 1396 08:26 ب.ظ
It's the best time to make some plans for the future and it's
time to be happy. I have read this post and if I could I want to suggest you some interesting things or suggestions.
Maybe you could write next articles referring to this article.
I desire to read more things about it!
paigedenn.weebly.com
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:57 ب.ظ
I just could not leave your website before suggesting
that I really loved the usual info an individual supply in your guests?
Is gonna be back regularly to investigate cross-check new posts
loutishleaf86.wordpress.com
یکشنبه 15 مرداد 1396 02:46 ب.ظ
Hello there I am so happy I found your site, I really found you by
accident, while I was looking on Askjeeve for something else, Nonetheless I
am here now and would just like to say thank you for a tremendous
post and a all round entertaining blog (I also love the theme/design), I don't have time to look over it all at the moment but I have book-marked it and
also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to
read a great deal more, Please do keep up the superb work.
How do you prevent Achilles tendonitis?
شنبه 14 مرداد 1396 10:09 ق.ظ
Hi, I think your website might be having browser compatibility issues.
When I look at your blog in Ie, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it
has some overlapping. I just wanted to give you a quick
heads up! Other then that, fantastic blog!
angelickammes.blogas.lt
شنبه 14 مرداد 1396 07:08 ق.ظ
Howdy are using Wordpress for your site platform? I'm new to the blog world
but I'm trying to get started and set up my own. Do you need any coding expertise to make your own blog?
Any help would be really appreciated!
https://clarissachampine.jimdo.com
جمعه 13 مرداد 1396 04:05 ب.ظ
Saved as a favorite, I really like your blog!
http://jerilynbuswell.hatenablog.com
سه شنبه 10 مرداد 1396 08:21 ق.ظ
I'm impressed, I must say. Rarely do I encounter
a blog that's both educative and engaging, and without a doubt, you have
hit the nail on the head. The issue is something not enough folks are speaking intelligently
about. I am very happy I stumbled across this during my hunt for
something relating to this.
vernitakibbey.weebly.com
شنبه 7 مرداد 1396 12:20 ق.ظ
Please let me know if you're looking for a article author for your blog.
You have some really great posts and I think I would be
a good asset. If you ever want to take some of the load off,
I'd love to write some content for your blog in exchange for a link back
to mine. Please send me an email if interested. Thank you!
BHW
چهارشنبه 23 فروردین 1396 06:37 ب.ظ
hello there and thank you for your info – I have definitely picked up something new from right here.
I did however expertise a few technical points using this website, since I experienced to reload the web
site many times previous to I could get it to load correctly.
I had been wondering if your web hosting is OK?
Not that I am complaining, but slow loading instances times will sometimes affect your placement in google and
can damage your quality score if advertising and marketing with Adwords.
Well I'm adding this RSS to my email and could look out for a
lot more of your respective interesting content.
Make sure you update this again very soon.
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 01:46 ب.ظ
Thankfulness to my father who told me regarding this web site, this webpage is actually awesome.
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 12:48 ب.ظ
I have been exploring for a bit for any high-quality articles or blog posts
on this sort of area . Exploring in Yahoo I ultimately stumbled
upon this website. Studying this info So i am satisfied to show
that I've a very excellent uncanny feeling I discovered just what I needed.
I so much unquestionably will make certain to don?t omit this website and provides it
a glance on a constant basis.
manicure
سه شنبه 15 فروردین 1396 02:22 ب.ظ
Howdy! This is my first visit to your blog! We are a team of volunteers and starting a
new initiative in a community in the same niche.

Your blog provided us beneficial information to work on. You have done a
marvellous job!
آرش
دوشنبه 7 تیر 1395 02:18 ب.ظ
سلام

وبلاگ خیلی زیبایی داری!

به منم سر بزن!

منتظرم!


برنامه دریافت جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود 32
سه شنبه 10 شهریور 1394 08:21 ق.ظ
ســــلام !
وبلاگتان زیباست!

ما برای کاربرانی که از آنتی ویروس نود 32 استفاده میکنند ، برنامه ای طراحی کردیم که بتوانند جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود 32 را تنها با یک کلیک دریافت کنند.
این برنامه نیاز به نصب ندارد و حجم آن کمتر از 100 کیلوبایت میباشد و هیچگونه تبلیغات مزاحم به همراه خود ندارد!
با دانلود این برنامه از این پس تنها با یک کلیک و در کمتر از 3 ثانیه جدیدترین یوزر و پسورد آنتی ویروس خود را دریافت کنید.
این برنامه کاملا رایگان میباشد و دائما پشتیبانی و آپدیت میشود.
امکاناتی دیگر مانند مشاهده قیمت ارز و طلا و مشاهده جدول لیگ برتر و ... نیز به نرم افزار اضافه میشود.
برای دانلود به وبلاگ ما بیایید.
لطفا برای حمایت از ما ، وبلاگ ما را لینک کنید.
موفق باشید
گلی
یکشنبه 28 تیر 1394 07:41 ق.ظ
سلام خوبی؟؟؟؟ وب توپی داری لطفا به منم سر بزن

کتاب آموزش مسائل جنسی و زناشویی برای اولین بار کاملا تصویری و عکسهای واقعی
چهارشنبه 13 اسفند 1393 06:02 ب.ظ
به دنبال درخواست عده زیادی از متقاضیان قیمت کتاب به 2000 تومان کاهش داده شد
فقط برای چند روز
فرصت را از دست ندهید
برای خرید به همین آدرس بروید
کتاب آموزش مسائل جنسی و زناشویی برای اولین بار کاملا تصویری و عکسهای واقعی
شنبه 11 بهمن 1393 03:08 ق.ظ
اگر سنتان زیر 18 سال میباشید خواهش میکنم این نظر رو نخونید.
کتاب آموزش مسائل جنسی و زناشویی برای اولین بار کاملا تصویری و عکسهای واقعی
این کتاب صد در صد مورد نیاز شماست چه مجرد و چه متاهل
فقط تا پایان اسفند 1393 با این قیمت استثنایی عرضه میشود.
این کتاب آموزشی مخصوص افراد بالای 18 سال بویژه زوج های جوان است.
از عواقب خودارضایی با خبرید؟
موثرترین راههای ترک ان را می دانید؟
آقایان ! از زود انزالی رنج می برید ؟
خانم ها ! همسرتان قادر به ارضا شما نیست ؟
از سایز آلت خود ناراضی هستید ؟
نظر خانم ها را در این مورد می دانید؟
میخواهید به همراه همسرتان ارگاسم طولانی و دلپذیر داشته باشید ؟
می خواهید لذت جنسی دو طرفه را تجربه کنید؟
جواب همه افراد مثبت است اما به علت حجب و حیا در خانواده ها اموزش این مسائل مهم به خوبی صورت نمیگیرد و به علت عدم اگاهی و در برخی موارد اگاهی های غیر علمی و ناقص بسیاری افراد قادر به لذت بردن ازاین عواطف و احساسات خدادادی نیستند و برعکس عامل سرخوردگی و نگرانی و تشویش و اختلال در زندگی روزمره شان نیز می شود.
این کتاب در سایر سایت های دیگر به قیمت های بالا به فروش میرود.
اما ما به دلیل اهمیت آن این کتاب را تنها با 5000 هزار تومان در اختیار شما قرار می دهیم.
برای دیدن فهرست مطالب و خرید این کتاب به وبلاگ ما مراجعه کنید.
با لینک کردن وبلاگ ما ، گامی مهم در حل مشکلات جنسی جوانان جامعه بردارید.
در صورت مسدودی وبلاگ به ما ایمیل بزنید.خرید این کتاب بسیار آسان است.

محمد
سه شنبه 16 دی 1393 11:41 ب.ظ
سلام
خیلی باحال بود مطالبت
با تبادل لینک موافقی؟
موافق بودی لینک کن بعد خبر بده لینکت کنم
شبکه اجتماعی فیس پلاک
جمعه 7 آذر 1393 02:35 ق.ظ
سلام از وبلاگتون دیدن کردیم
از شما رسما دعوت میکنیم تا در شبکه ما عضو شوید و مطالبتان را به اشتراک گذارید تا بقیه هم استفاده کنند
منتظر حضور شما دوست عزیز هستیم!

با تشکر
مدیریت شبکه اجتماعی فیس پلاک
گلنارسافت
پنجشنبه 6 آذر 1393 08:16 ق.ظ
سلام وبلاگت عالیه!
حتما براش خیلی زحمت میکشی!
میخوام بهت یه برنامه معرفی کنم که کار تو رو راحت تر کنه.
این برنامه به طور اتوماتیک که اجرا میشه به وبلاگت وارد میشه و برات پست ارسال میکنه.
این پست ها از وبلاگ های بروز شده و سایت های بزرگ انتخاب میشه.
یعنی هرروز وبلاگت آپدیت میشه بدون اینکه کاری انجام بدی.
در هر روز میتونه تا 100 تا پست ارسال کنه که هیچکدام تکراری نیست.
بانک پست این نرم افزار در حال حاضر حدود 300000 پست داره و هر روز آپدیت میشه.
در ضمن میتونی موضوع پست ها رو هم خودت انتخاب کنی. تنوع موضوعاتش خیلی زیاده مثل علمی، سیاسی، اقتصادی، ورزشی، سرگرمی، موزیک و صد ها موضوع متنوع دیگه .
با بروز شده اتوماتیک وبلاگت آمار بازدیدت هم خیلی میره بالا.
همچنین میتونی پست های مورد علاقه ات رو توش ذخیره کنی و بهش زمانبندی ارسال بدی تا بفرسته.
قیمتش ماهانه فقط 5000 تومانه.اگه سه ماه بخری میتونی همیشه رایگان استفاده کنی.
تو میتونی اول با نسخه آزمایشی تست کنی که کار میکنه و وقتی مطمئن شدی ، بخری.
برای دانلود نسخه آزمایشی به وبلاگم بیا.
www.mihanautopost.rozblog.com
www.mihanautopost.mihanblog.com
ورژن دو منتشر شد!
اگه سوالی یا مشکلی داشتی بهم ایمیل بزن.
فعلا خدانگهدار!
گلنار سافت
شنبه 10 آبان 1393 07:10 ق.ظ
سلام وبلاگت عالیه!
حتما براش خیلی زحمت میکشی!
میخوام بهت یه برنامه معرفی کنم که کار تو رو راحت تر کنه.
این برنامه به طور اتوماتیک که اجرا میشه به وبلاگت وارد میشه و برات پست ارسال میکنه.
این پست ها از وبلاگ های بروز شده و سایت های بزرگ انتخاب میشه
یعنی هرروز وبلاگت آپدیت میشه بدون اینکه کاری انجام بدی.
در هر روز میتونه تا 100 تا پست ارسال کنه که هیچکدام تکراری نیست.
در ضمن میتونی موضوع پست ها رو هم خودت انتخاب کنی. تنوع موضوعاتش خیلی زیاده مثل علمی، سیاسی، اقتصادی، ورزشی، سرگرمی، موزیک و صد ها موضوع متنوع دیگه .
با بروز شده اتوماتیک وبلاگت آمار بازدیدت هم خیلی میره بالا.
همچنین میتونی پست های مورد علاقه ات رو توش ذخیره کنی و بهش زمانبندی ارسال بدی تا بفرسته.
قیمتش ماهانه فقط 5000 تومانه.اگه دو ماه بخری میتونی همیشه رایگان استفاده کنی.
تو میتونی اول با نسخه آزمایشی تست کنی که کار میکنه و وقتی مطمئن شدی ، بخری.
لینک دانلود نسخه آزمایشی :
http://s5.picofile.com/file/8148879142/Mihan_Auto_Post.zip.html
اگه سوالی یا مشکلی داشتی بهم ایمیل بزن.
فعلا خدانگهدار!
سارا شکیبا
جمعه 11 مهر 1393 08:36 ق.ظ
سلام وبلاگت قشنگه!

من بازی های آندروید زیادی توی وبلاگم گذاشتم

حتما بیا دانلود کن و نظر برام بذار!

ممنون
زیمابی
سه شنبه 28 مرداد 1393 09:24 ق.ظ
جذاب ترین فروشگاه اینترنتی

زیمابی - سایت انتخاب و خرید جدیدترین کالاهای دیجیتالی به همراه ارائه محتوای تخصصی بصورت ویدئویی و مرجع نقد و بررسی کامل کالا جهت خدمت رسانی به مشتریان اینترنتی

صفحه نخست : www.ZIMABI.com
شبکه ویدئوها : www.zimabi.com/videos
تبادل نظر کاربران : www.zimabi.com/blog
دانلود های رایگان : www.zimabi.com/download
خبرگزاری برندها و تکنولوژی : www.zimabi.com/news
زیمابی
سه شنبه 28 مرداد 1393 04:58 ق.ظ
جذاب ترین فروشگاه اینترنتی

زیمابی - سایت انتخاب و خرید جدیدترین کالاهای دیجیتالی به همراه ارائه محتوای تخصصی بصورت ویدئویی و مرجع نقد و بررسی کامل کالا جهت خدمت رسانی به مشتریان اینترنتی

صفحه نخست : www.ZIMABI.com
شبکه ویدئوها : www.zimabi.com/videos
تبادل نظر کاربران : www.zimabi.com/blog
دانلود های رایگان : www.zimabi.com/download
خبرگزاری برندها و تکنولوژی : www.zimabi.com/news
افرا
یکشنبه 12 مرداد 1393 11:48 ق.ظ
سلام!
--------------
چندتا از اعترافات جالب و خنده دار بگم
---------------------------------------
اعتراف میکنم یه روز دختر همسایه مونو توخیابون داشت میرفت بامامانش دیدم
نیشمو با ذوق زدگی تا بناگوشم بازکردم و گفتم
سلام مونا………. چطوری؟………
دیدم تحویلم نگرفت و مامانشم میخندید
اومدم خونه به مامانم گفتم این دختر همسایه چه زود بزرگ شد تا دیروز اینقد بود
گفت :کی
من:همین مونا دیگه دختر آقای …
گفت :اون مبیناست مونا مامانشه!!
------------------------------------------------------------------------
بازم از این اعترافات هست اگه خواستی بیا بخون
سایت سرگرمی تفریح24
موفق و موید باشین
سارا
جمعه 10 مرداد 1393 07:55 ق.ظ
سلام روز بخیر!

نوشته هات عالییییییه! حرف نداره!

منم یه وبلاگ ساختم سریال کره ای دوبله فارسی برای دانلود گذاشتم!

اگه خواستی بیا و ببین!

فعلا سریال های زیر آماده دانلود است :

1- افسانه جومونگ 2- سرزمین باد ها
3- افسانه دونگی 4- جواهری در قصر
5- سرزمین آهن 6- امپراطور دریا
7- تاجر پوسان

تمام سریال ها دوبله فارسی و کامل هستند!

اگر پیشنهاد و یا درخواست سریال داری توی نظرات برام بنویس

برای بهتر شدن وبلاگم به نظرت نیاز دارم!

حتما بیا!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نظرات ( )صفحات دیگر
نمایش نظرات 1 تا 30


ساعت و تقویم
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محمد حسینی
نظر سنجی
نظر شما در مورد خبر گذاری چیست؟
لینکدونی
لوگوی وبلاگ
لوگو

لوگوی دوستان

پایگاه خبری امید

آمار وبلاگ
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
اطلاعات وبلاگ

Powerd By MIHANBLOG